Veletrh regiony

25. září 2019

Michael Jettmar

Vážení,tak jako každý rok, i ten příští, vrámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY, pořádáme již 5. ročník soutěže TURISTPROPAG. Soutěž se uskuteční na výstavišti vLysé nad Labem ve dnech 16. –18. 4. 2020.

Jak už samotný název napovídá, soutěž je především zaměřená na přehlídku turistiko-propagačních materiálů ve dvou následujících kategoriích.
První kategorie nesoucí název „O turistickou informaci roku 2020“obsahuje mnoho podkategorií, jako jsou například Trhací mapy, Mapy měst, Turistický průvodce, veškeré Tištěné propagační materiály, ale i Mobilní aplikace určené pro cestovní ruch či krátké spoty zaměřené na turismus, a mnoho dalších.
Druhá kategorie se nazývá „Zpravodaj roku 2020“a nejedná se o nic jiného než právě o Zpravodaje Vašich měst či obcí. Vdnešní moderní době plné internetových stránek se snažíme podpořit obce či města vtéto aktivitě a zůstat tak věrni tisku a jeho funkce, tedy informovat naše občany.
V případě Vašeho zájmu bychom Vás rádi vyzvali kvyplnění přihlášky a zaregistrování Vaší obce či Vašeho města a zúčastnit se tak této jedinečné soutěže. Společně spřihláškou je také potřeba zaslat veškeré materiály na adresu Turistické informační centrum Poděbrady, Jiřího náměstí 19, 290 01 Poděbrady.
Více informací naleznete na elektronickou přihlášku dle jednotlivých kategorií najdete na [https://bit.ly/30zXeWC.

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS