Konzultační den MMR k bytové problematice již zítra

3. června 2019

Michael Jettmar

Logo:  k článku MMR

V jednacím sále Akademie veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj, Pařížská ul. č. 4, Praha 1, se uskuteční v úterý 4. června 2019 od 10.00 hodin pravidelný Konzultační den Ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice. Předpokládaná doba trvání je do 12.00 hodin.

Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá tyto bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko - poradenskou činnost zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace, orgány i občany a širokou veřejnost. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Program:
Přehled aktivních programů Státního fondu rozvoje bydlení – Mgr. Marie Lukáčová, zástupce Státního fondu rozvoje bydlení.
Novela Občanského zákoníku - bytové spoluvlastnictví, úpravy v oblasti vlastnictví bytů – Mgr. Hana Klímová, zástupce oddělení agend bydlení odboru politiky bydlení MMR.
Odpovědi na právní dotazy (např. k problematice bytových družstev, společenství vlastníků, nájmu bytu a nebytových prostor; k právní úpravě plnění služeb spojených s užíváním bytu; k opravám a údržbě bytu, k problematice tepla a teplé vody a k dalším otázkám týkajícím se bydlení) – Mgr. Hana Klímová, Mgr. Kvetoslava Janská,
Ing. Miroslav Moravec, zástupci oddělení agend bydlení odboru politiky bydlení MMR.

Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 2, 17 a 18 – zastávka Staroměstská, případně metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek). Také je vhodné dopravní spojení autobusem č. 194 – zastávka Staroměstské náměstí. Pro veřejnost je do Akademie veřejného investování (AVI) zřízen také bezbariérový přístup Pařížskou ulicí č. 6. Pro případ takového přístupu je nutné předem upozornit kontaktní osobu konzultačních dnů paní Olgu Oharkovou, e-mail: olga.oharkova@mmr.cz, tel.: 224 864 717.

Účast na konzultačních dnech je zcela dobrovolná, závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná, není třeba se předem registrovat či objednávat. Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou, e-mailová adresa: olga.oharkova@mmr.cz.

x) změna programu vyhrazena

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS