Pozvání českým firmám

30. května 2019

Michael Jettmar

Logo:  k článku Mze

k účasti na společném stánku na veletrhu Saudi Agro Food 2019 (21. – 24. října 2019)

V rámci Projektu na podporu ekonomické diplomacie nabízí Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Rijádu možnost účasti českých exportérů potravinářských výrobků na veletrhu Saudi Agro Food 2019. Jeho čtvrtý ročník se uskuteční v mezinárodním výstavním a kongresovém centru v Rijádu ve dnech 21. – 24. října 2019.

Velvyslanectví na tomto veletrhu bezplatně poskytne pro české firmy výstavní plochu o velikosti 27 m2, asistenci s logistikou v místě a asistenci pracovníka velvyslanectví po celou dobu veletrhu.

Saudi Agro Food je mezinárodní výstava zaměřená především na potravinářské a nápojové produkty, technologie zpracování, balení výrobků a zařízení pro hromadné stravování. Je největší potravinovou show s nejdelší historií v Saúdské Arábii. Vystavovatelům nabízí skvělou příležitost představit své špičkové produkty, vybavení a technologii a zároveň se setkávat s předními importéry a distributory potravin, nápojů a zástupci zahraničních výrobců. Představuje příležitost pro navázání nových obchodních kontaktů a/nebo upevnění stávajících obchodních vztahů. Souběžně se Saudi Agro Food se uskuteční další tři výstavy, a to konkrétně Saudi Agriculture, Saudi Foodpack a Saudi Aquaculture.

V rámci sektoru Saudi Agriculture se předpokládá zaměření exponátů - v souladu s programem vládní podpory – především na produkty a služby pro ekologické zemědělství, chov drůbeže a rybářství. Saudi Agro Food bude cílen zvláště na:

Pekařské produkty
Cukrovinky
Čokolády
Polotovary
Mléko a mléčné výrobky
Rychlé občerstvení a hromadné stravování
Zpracování potravin a balení
Čerstvé, konzervované a sušené potraviny
Mražené a chlazené potraviny
Zdravou výživu
Maso a drůbež
Nealkoholické nápoje a ovocné koncentráty
Účast na stánku je pro české firmy nabízena zdarma. Účastníci ponesou náklady na dopravu, ubytování a vlastní propagační materiály/vzorky.

Kontaktní osobou pro tuto akci je na velvyslanectví p. Vojtěch Hromek, vedoucí ekonomického úseku, e-mail: commerce_riyadh@mzv.cz, mob. +966 533 420 008, na MZe p. Vladimíra Kantorová, e-mail: vladimira.kantorova@mze.cz, tel. 221 812 754. Prosíme o indikaci vašeho zájmu nejpozději do 21.7.2019.

Bližší informace k veletrhu je k dispozici na následujících webových stránkách: http://saudi-agriculture.com/en-sa/about/argofood

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS