Přijďte se podívat na regionální výstavy fotografií úspěšných projektů z fondů EU

4. dubna 2019

Michael Jettmar

Logo:  k článku MMR

Ministerstvo pro místní rozvoj navazuje na výstavy fotografií, které uspořádalo v minulém roce, sérií dalších šesti výstav úspěšných projektů podpořených z fondů EU. Během dubna až června si je bude možné prohlédnout v Praze, Zlíně, Pardubicích, Brně, Olomouci a Ostravě. Výstavy doplní také dny otevřených dveří.

„Minulý rok jsme uspořádali výstavy fotografií projektů podpořených z evropských fondů v sedmi krajských městech a letos navazujeme v dalších. Lidé napříč republikou se tak mohou podívat nejen na krásné fotografie, ale hlavně poznat, kde evropské fondy pomohly v jejich okolí. Díky těmto výstavám tak více než 100 tisíc podpořených projektů v České republice není jenom číslo, ale mohou poznat faktický přinos fondů EU v regionu,“ uvedl ředitel Odboru publicity EU Radek Kobza.

Každá z výstav představí 18 projektů z různých oblastí podpořených v daném regionu. Součástí výstavy jsou také fotografie finalistů tradiční soutěže „Vyfoť projekt“ pořádané každoročně v letních měsících Ministerstvem pro místní rozvoj. Výstavy se konají v následujících termínech a lokalitách:

Město Místo Termín
PRAHA Masarykovo nádraží 3. 4. – 25. 4.
ZLÍN ulice Francouzská směrem k ulici Soudní 4. 4. – 26. 4.
PARDUBICE Třída Míru, u sochy Jana Pernera 25. 4. – 16. 5.
BRNO Moravské náměstí 26. 4. – 17. 5.
OLOMOUC Krajský úřad u fontány 16. 5. – 6. 6.
OSTRAVA Husův sad 17. 5. – 7. 6.

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS