Ministryně Klára Dostálová dnes navštívila Jihočeský kraj

19. února 2019

Michael Jettmar

Logo:  k článku MMR

Dnes ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová zavítala do jižních Čech. Na jednání s hejtmankou Jihočeského kraje Ivanou Stráskou společně probraly klíčové aktivity v regionu. Posléze ministryně navštívila projekty, které mohly být realizovány díky podpoře Ministerstva pro místní rozvoj.

„Jihočeský kraj patří k nejnavštěvovanějším oblastem naší republiky. A protože jsme si do dalšího programového období dali za cíl mířit dotace co nejúčelněji, tak i díky jednání s paní hejtmankou a dalšími kolegy, mám konkrétní informace, do jakých problematických míst finance směřovat. Připravujeme například IROP II, který chceme postavit na dobrých zkušenostech a konkrétních potřebách území,“ řekla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

Ministryně se svými jihočeskými partnery řešila mimo EU projektů i chystanou rekodifikaci stavebního práva a také cestovní ruch. Stihla i návštěvu chemické a přírodovědecké laboratoře v Gymnáziu Česká. Výjezd do regionu pak zakončila prohlídkou úspěšných projektů. Přístavu Hluboká nad Vltavou a místní ZOO Ohrada.

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS