e-Turistické noviny Vysočiny přinášejí tipy na zimní zážitky

15. listopadu 2018

Michael Jettmar

Logo:  k článku Vysočina

Pohádkovou zimu na Vysočině představuje nové zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Tentokrát přinášíme tipy, kam za zážitky, co na Vysočině dělat, když sníh naši čistou krajinu ještě nepokryl, a kam na lyže, když počasí naopak přeje. Nechybí samozřejmě pozvánky do měst a obcí a velký přehled vánočních programů a adventních akcí. Zimní e-noviny připravuje už šestou zimu Vysočina Tourism.

V e-Turistických novinách si každý najde to své. Sportovci získají tipy na běžkařské tratě, zveme na ledovou stěnu ve Víru nebo do lezeckých center po Vysočině. Rodiny s dětmi ocení přehled zábavních center a nechybí ani přehled vánočních programů jednotlivých měst a obcí Vysočiny a tradiční zimní kalendář akcí," přibližuje Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.
Na padesáti online stránkách si lidé z Vysočiny nebo její návštěvníci udělají přehled, co se v předvánočním, vánočním i v novoročním čase v regionu děje a třeba si tady naplánují prodloužený víkend nebo i týdenní dovolenou. „Nemůžeme obsáhnout vše, co se u nás v zimním období děje, ale chceme ukázat, že Vysočina má co nabídnout a že to stojí za to ji navštívit. Noviny pak pomůžou se získáním přehledu a výběrem té správné aktivity nebo akce pro vás," doplňuje Monika Brothánková z Vysočina Tourism.

Online noviny mají na Vysočině několikaletou tradici, připravuje je příspěvková organizace Vysočina Tourism, vycházejí dvakrát do roka a aktuálně je k přečtení jejich dvanácté vydání. Letní vydání začne Vysočina Tourism připravovat v jarních měsících příštího roku, aby byl letní průvodce 2019 všem zájemcům k dispozici na začátku června příštího roku.

Desáté číslo e-Turistických novin Vysočiny je ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz.

Pozn.: zpráva převzata od Vysočina Tourism

Monika Brothánková, Vysočina Tourism, p. o., e-mail: monika.brothankova@vysocinatourism.cz
tisk@kr-vysocina.cz

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS