SOUTĚŽ NEJLEPŠÍ STAROSTA

14. června 2018

Michael Jettmar

Logo:  k článku SMO

Podruhé se uskuteční soutěž "Nejlepší starosta / primátor 2014-20184". Pořádá ji Svaz měst a obcí České republiky pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana. Akce je určena pro čelní představitele samosprávy, která je členem Svazu měst a obcí ČR. Do soutěže se mohou starostové / primátoři hlásit sami vyplněním dotazníku dostupného pro členy Svazu na webu www.smocr.cz nebo je mohou nominovat kolegové. Podmínkou je vždy vyplnit soutěžní formulář, jehož součástí jsou základní informace o přihlášeném i jeho městě / obci a poté otázky, které se týkají činnosti představitele samosprávy pro obec / město.

Vážené paní primátortky a starostky,
vážení páni primátoři a starostové,

rádi bychom Vás vyzvali k účasti v naší soutěži. Jsme si jistí, že se Vám během Vašeho působení v čele města / obce řada věcí povedla a stojí za to o nich dát vědět také ostatním.
Další představitelé samospráv se mohou třeba právě díky Vám inspirovat a společně tak zlepšit život těch, kvůli kterým veřejná správa existuje
- všech obyvatel České republiky.

Jak na to? Stačí vyplnit přihlášku, která je pro členy Svazu dostupná zde, přiložit jednou Vaši fotografií, na níž jste vyobrazeni, a fotografie Vaší obce/města anebo realizovaných projektů v tomto volebním období, a vše do 8. července 2018 poslat na e-mail: smocr@smocr.cz

Dejte o sobě, Vaší práci a Vašem městě / obci vědět.
Přihlaste se do soutěže
"Nejlepší starosta / primátor 2014-2018" !

Je v čele vaší obce či města starosta / primátor, za kterým stojí kus práce? Vážíte si představitele vaší samosprávy a myslíte si, že je lepší než jeho kolegové? Dejte to vědět! Nominujte ho do kategorie Cena veřejnosti soutěže Nejlepší starosta / primátor 2014-2018. Více o nominování v tomto článku.

Vyhlášení výsledků soutěže “Nejlepší starosta / primátor 2014-2018“ se uskuteční 7. září 2018 ve Španělském sále Pražského hradu za předpokládané účasti prezidenta republiky Miloše Zemana. Na prestižní akci budou pozváni členové vlády, hejtmani a další významní představitelé veřejné správy.

Petra Kubařová, SMO ČR

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS