POZNEJ PROJEKT A VYHRAJ

7. března 2018

Michael Jettmar

Logo:  k článku MMR

Ministerstvo pro místní rozvoj zahájilo pátý ročník soutěže Poznej projekt. Na facebookové stránce Soutěžte s fondy EU se mohou zájemci zapojit a tipovat až do dubna projekty podpořené z evropských fondů. Výherci, kteří v každém kole jako první správně poznají vybraný projekt podpořený z fondů EU, vyhrají propagační předměty Ministerstva pro místní rozvoj.

„Soutěž Poznej projekt pořádáme již pátým rokem. Za tu dobu se jí zúčastnily stovky lidí a zviditelnili jsme přínosy projektů pro okolí každého z nás. Ať již se jedná o modernější školy, opravená nádraží nebo kulturní památky,“ podotkla náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Ministerstva pro místní rozvoj Olga Letáčková.

Princip soutěže je jednoduchý: Ve stanoveném termínu zveřejníme zamaskovanou fotku některého projektu realizovaného z prostředků evropských fondů a postupně budeme odkrývat její další části, dokud někdo neuhodne, o jaký projekt se jedná. Z více než 70 tisíc dokončených projektů jsme vybrali jen několik fotografií, které budeme postupně po rozpoznání předchozího projektu vkládat na facebookový profil.

Soutěž Poznej projekt probíhá od 5. března do 13. dubna 2018. Podrobná pravidla i ilustrativní přehled cen pro vítěze naleznete na facebookových stránkách Soutěžte s fondy EU .

Kontakt pro média:
Veronika Vároši
Ředitelka odboru komunikace MMR
E-mail: veronika.varosi@mmr.cz

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS