Odborníci na reklamu ocenili expozici Vodního domu prvenstvím v soutěži POPAI AWARDS

28. listopadu 2017

Michael Jettmar

Hulice, Praha. Interaktivní expozice Vodního domu zvítězila v soutěži POPAI AWARDS 2017 v kategorii Ekologické koncepce. Výsledky soutěže, která je pro tvůrce reklamy a marketingu v místě prodeje jednou z vrcholných událostí roku, byly vyhlášeny na galavečeru v Kongresovém centru Top Hotelu Praha.

Soutěž, kterou vyhlašuje odborná asociace POPAI Central Europe, je pro tvůrce příležitostí zviditelnit své nejlepší realizace za poslední dva roky. Do soutěže bylo letos přihlášeno 109 realizací ve 20 soutěžních kategoriích. Expozice Vodního domu soutěžila v kategorii Ekologické koncepce, kde zvítězila.

„Toto vítězství je již druhým oceněním Vodního domu v posledních dvou týdnech, čehož si velice vážíme. Moc nás těší, že pozitivní hodnocení přichází z obou stran - zatímco v soutěži DestinaCZe 2017 hlasovali návštěvníci, tak soutěž POPAI AWARDS odráží názor odborníků“, uvedla vedoucí Vodního domu Tereza Ptáčková.

Přihlášené exponáty byly porotě i odborné veřejnosti představeny v rámci soutěžní expozice, která se konala stejně jako vyhlášení vítězů a předání cen v Kongresovém centru Top Hotelu Praha.

Soutěž POPAI AWARDS každoročně probíhá za podpory světové asociace POPAI a pod odbornou garancí POPAI France, která je organizátorem celoevropské soutěže POPAI AWARDS Paris v Paříži. Jejím posláním je podpora marketingu přímo tam, kde se zákazník setkává s produktem – v prodejnách a provozovnách a ocenění kreativních řešení v této oblasti.

Další informace:

Mgr. Tereza Ptáčková
tereza.ptackova@csop.cz

Tel. 775 068 884

Partneři
Ministerstvo životního prostředí Centrum pro komunitní práci
Kontakty

Centrum pro komunitní práci
Venkovské noviny
Vodičkova 36
110 00 Praha 1

web: http://www.venkovskenoviny.cz
email: venkovskenoviny@cpkp.cz
tel.: 608 700 130

© Venkovské noviny Ikona RSS